Poster Bildiri Yazım Kuralları Hakkında;

a)     Araştırma Posterleri için: 1.Giriş, 2.Gereç ve Yöntem, 3.Bulgular, 4.Tartışma ve Sonuç ve 5.Kaynaklar bölümlerini içermelidir. (Posterlere resim, tablo, grafik vb. kısımlar da eklenebilir.)

b)    Derleme Posterleri için: Poster dizaynı ve ekleyecekleri bölümler yazarların takdirindedir. (Posterlere resim, tablo, grafik vb. kısımlar da eklenebilir.)

ü Posterde metin dili İngilizce veya Türkçe olmalıdır.

ü Poster ebatı 70*90 cm (en*boy) olmalıdır.

ü Poster metni Times New Roman yazı karakteri ile yazılmalıdır.

ü Posterde metin başlığı üstünde KONGRE ADI yer almalıdır.

ü Poster metni başlık, yazar isimleri, yazar adreslerini içermelidir.

ü Bildiriler gönderilirken Word ve PDF olarak iki ayrı formatta düzenlenip gönderilmelidir.

ü Posterde sorumlu yazar isminin altı çizili olmalıdır (Sorumlu yazar kongreye kayıtlı olmalıdır).

ü Posterler katılımcılar yanında getirecek ve kongre fuayesinde yer alan poster salonunda görevlilerimiz vasıtasıyla asılacaktır. Posterlerin gösterimi ile ilgili bilimsel program 20 Eylül 2020 tarihinde açıklanacaktır.

ü Kongremize bildiri gönderimi elektronik posta ile sağlanacaktır. Elektronik ortamda gönderim için sbbcongress@usak.edu.tr adresine mail atmanızı önemle rica ederiz. Kurumsal iletişim mail adresimizden tarafınıza dönüş olmadığı takdirde;

+90 (543) 356 43 61

nolu telefondan iletişim sağlayabilirsiniz.

ü Bildirilerinizi göndermeden önce bildirinizin son kontrolünü dikkatli yapmanız önerilir. Online olarak gönderilen aynı şekilde dijital kitap haline getirileceği için yazım ve imla hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüm yazım hatalarından yazar sorumludur.

ü Kabul edilen bildiriler kabul mektubu gönderimi gerçekleştikten sonra kongremizin kuralları kapsamında geriye çekilebilir fakat herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Usak University

2nd International Congress on Medical Sciences and Biotechnology