2. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Biyoteknoloji Kongresi Hakkında;

ü Kongre Tarihi ve Biçimi;

1-3 Ekim 2020 tarihleri arasında ONLİNE olarak gerçekleştirilecektir.

ü Oturumlar

Oturumlar canlı olarak gerçekleştirilecektir. Konuşmacılar, bulundukları yerden sunumlarını gerçekleştirecekler, katılımcılar oturum formatına bağlı olarak konuşmalarını canlı olarak yazılı veya sözlü sorularını yöneltebileceklerdir.

ü Kongre Merkezi;

Beykent Üniversitesi Hadımköy Yerleşkesi-İstanbul

ü Kongre Merkezi Adresi;

Akçaburgaz Mahallesi, Hadımköy İstanbul Cd. No:2/A Esenyurt/İstanbul

ü Kongre Dili;

Kongre dili İngilizce ve Türkçe’dir. 

ü Katılım;

Kongremize katılımlarda kontenjan sınırlıdır.

ü İzin & Yetki;

Kongremiz uluslararası katılımlı ve uluslararası hakemli niteliklidir. 2020 Doçentlik atama ve yükselme kriterlerine uygundur.

ü Yaka kartı;

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemlerini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması uygun olacaktır.

ü Katılım Belgesi;

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara Katılım Belgesi mail yoluyla dijital ortamda hazırlanıp imzalanıp ulaştırılacaktır.

ü Sekreterya Hizmetleri;

Kongremiz sekreteryası aracılığı ile müracaatlarınız cevaplanacaktır. İletişim şeklinizi yazılı olarak e-mail yoluyla olması taleplerinizin sorunsuz karşılanması bakımından önemlidir. Bu amaçla kurumsal iletişim maili olan sbbcongress@usak.edu.tr adresini kullanınız. Kurumsal iletişim mail adresimizden tarafınıza dönüş olmadığı takdirde;

+90 (543) 356 43 61

nolu telefondan iletişim sağlayabilirsiniz.

Usak University

2nd International Congress on Medical Sciences and Biotechnology